oferta specjalna
ERA Nieruchomości

Wigury 3, 95-100 Zgierz

+48 664 97 72 71

zostaw wiadomość
26,32 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy do wynajęcia niezwykle oryginalne w swej aranżacji i klimacie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju o powierzchni całkowitej 75 m2, położone na I piętrze w kamienicy z końca XIX wieku z windą w centrum Łodzi przy ul. Narutowicza. Zapewniony parking, brama na pilota.

Czynsz najmu 2 000zł. opłaty dodatkowe: 1.230zł zaliczka na opłatę do administracji (w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie i śmieci), 150zł zaliczka na prąd i gaz.
Łącznie 3.380zł miesięcznie
Kaucja zwrotna: jednomiesięczna

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie; przestronny pokój dzienny, wygodna duża sypialnia z balkonem, oddzielna kuchnia; łazienka; przedpokój, atutem jest  pomieszczenie gospodarcze.
- usytuowanie sypialni na patio, zapewnia ciszę i widok na zieleń.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, ideale do zamieszkania.
Kamienica zadbana, winda,
Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie niepowtarzalny klimat.

LOKALIZACJA: prestiżowe położenie, w sąsiedztwie PARK, pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
- bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej (tramwajowa i autobusowa)

INSTALACJE
Elektryczność, woda zimna i ciepła miejska z licznika, gaz, ogrzewanie miejskie, 

Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.

Numer licencji pośrednika prowadzącego; 6973
  " UWAGA dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego
    biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty ERAN-MW-25
Powierzchnia 76,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, ogrzewanie, Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 230 PLN
Okna PCV
Balkon średni
Rok budowy 1938
Widok na inne budynki
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Typ łazienki osobno z wc
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-13059

Nr oferty EKS-MW-13059 Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!! Doskonała lokalizacja !! czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda płatność: miesięczna klucze w ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
26,15 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka

Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-9403

Super oferta dla studentów i osób pracujących!!!! Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w rejonie osiedla akademickiego oraz Ronda Solidarności, na osiedlu Matejki. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, Wydziały Uniwersytetu ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,74 zł
cena 1 700

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-6951

Oferujemy do najmu dwupokojowe, rozkładowego mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Matejki. Możliwość parkowania na terenie osiedla za szlabanem, wjazd tylko dla lokatorów. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
34,44 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10057

MIESZKANIE w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 54 mkw. Mieszkanie składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, na trzecim piętrze, w oficynie kamienicy. Balkon. W pokoju szafa, materace, na podłodze panele. Wystawa okien ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,00 zł
cena 2 430
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak