oferta na wyłączność
D.M. NIERUCHOMOŚCI & TK HOME

Zielona 1, 95-010 Stryków

665 853 873

zostaw wiadomość
41,51 zł/m2 cena: 2 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 53 m², ul. Milionowa – Łódź Widzew (osiedle „Białe”)

Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4 piętrze w bloku na spokojnym osiedlu „Białe” przy ul. Milionowej w Łodzi.

Mieszkanie jest estetycznie i nowocześnie urządzone, utrzymane w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowane oraz wyposażone, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

• piwnica do dyspozycji najemcy

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (budynek bez windy).
Ogrzewanie miejskie. W lokalu dostępny jest internet Netia.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miasta z dobrą infrastrukturą oraz wygodnym dostępem do komunikacji publicznej.

W pobliżu znajdują się:

  • komunikacja publiczna – ok. 250 m
  • szkoła – ok. 300 m
  • przedszkole – ok. 300 m
  • sklep – ok. 600 m
  • plac zabaw bezpośrednio pod blokiem

Koszty

  • czynsz najmu: 2200 zł / miesiąc
  • opłaty do spółdzielni: ok. 1000 zł / miesiąc (w tym m.in. woda, ogrzewanie, administracja)
  • kaucja: 4000 zł

Istnieje również możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na terenie osiedla za dodatkową opłatą.

Warunki najmu

  • wymagana umowa najmu okazjonalnego
  • minimalny okres najmu: 12 miesięcy
  • mieszkanie dostępne od zaraz

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej rodziny, którzy szukają komfortowego lokum w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją z centrum miasta.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji mieszkania.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty MACH-MW-301
Powierzchnia 53,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 250 m
Odl. do sklepu [m] 650 m
Odl. do szkoły [m] 300 m
Odl. do przedszkola [m] 300 m
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-13059

Nr oferty EKS-MW-13059 Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!! Doskonała lokalizacja !! czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda płatność: miesięczna klucze w ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
26,15 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka

Łódź, Śródmieście, os. Matejki, Tamka
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-9403

Super oferta dla studentów i osób pracujących!!!! Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w rejonie osiedla akademickiego oraz Ronda Solidarności, na osiedlu Matejki. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, Wydziały Uniwersytetu ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,74 zł
cena 1 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Rajdowa

Łódź, Rajdowa
mieszkanie na wynajem

HOFF-MW-520

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,42 m2 we wieżowcu na ul. Rajdowej - Retkinia w okolicy CH Piaski. Mieszkanie czyste, przestronne, wyposażone w niezbędne sprzęty - pralka, lodówka, łóżko. Skorzystaj z możliwości doposażenia. W okolicy w pełni rozwinięta ...

Powierzchnia
42,42 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,08 zł
cena 1 700