oferta specjalna
VENTADOM Nieruchomości

PIŁSUDSKIEGO 49, 90-307 Łódź

507 101 354

zostaw wiadomość
55,10 zł/m2 cena: 2 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję  do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie
o powierzchni 49 m², położone na 1. piętrze przy ul. Wigury 22.
Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i Studenta !!!!

Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. W skład lokalu wchodzi przestronny salon, oddzielna sypialnia, kuchnia, łazienka. garderoba oraz przedpokój. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. 

Atuty nieruchomości:
• powierzchnia 49 m²
• 1. piętro – wygodny dostęp
• funkcjonalny układ pomieszczeń
• dobra lokalizacja i komunikacja
• idealne miejsce do zamieszkania !!!!! 
Kaucja 3500 zł. Czynsz ok 700zł. Najem Okazjonalny !!!! Bez zwierząt !!!

W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne, co zapewnia komfort życia na co dzień.

 

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty KAG-MW-79
Powierzchnia 49,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-9830

MIESZKANIE w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 65 mkw. Mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju, na drugim parterze, w oficynie/podwórku kamienicy. Na połogach wykładzina dywanowa i terakota. ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,00 zł
cena 2 925
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10057

MIESZKANIE w części deptakowej ul. Piotrkowskiej!!! Powierzchnia ok. 54 mkw. Mieszkanie składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, na trzecim piętrze, w oficynie kamienicy. Balkon. W pokoju szafa, materace, na podłodze panele. Wystawa okien ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,00 zł
cena 2 430
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10106

Przestronne mieszkanie do wynajęcia na poddaszu, idealne dla pracowników!!! Świetna  lokalizacja - centrum Łodzi!!!   Mieszkanie o pow. 211,51 mkw na poddaszu (odpowiednik 4 piętra), bez windy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, niewielkiego odrębnego aneksu ...

Powierzchnia
211,51 m2
Piętro
poddasze
Cena za m2
15,00 zł
cena 3 173
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

PIH-MW-974

Oferta nr: MW-974 2 pokoje | 58 m² | balkon garaż | Barciński Park – Łódź Śródmieście Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 58 m², położone na 5. piętrze nowoczesnego, osiedla Barciński Park przy ul. Tylnej. Wolne od: od zaraz, klucze ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,93 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście