oferta specjalna
Centrum Nieruchomości s.c.

Zachodnia 70/103, 90-403 Łódź

609252555

zostaw wiadomość
6 555,56 zł/m2 cena: 295 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Słoneczne, pięknie doświetlone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2,
z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku, 
w rejonie ulic Hipotecznej, Gdyńskiej
i Mackiewicza na osiedlu Pojezierska.

Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi, każdy po około 18m2 i 12m2, oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju.

Z większego pokoju wyjście na balkon.

Pokoje kształtne, na podłodzie solidny parkiet w dobrym stanie, wymagający odnowienia.
Przedpokój z dużą wnęką - idealną na bardzo pojemną szafę.

Okna PCV w bardzo dobrym stanie, nie wymagające wymiany, około 10-letnie.

W łazience wymienione piony.

Media: wszystkie miejskie;

Czynsz: 580zł

Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo;

Lokalizacja: mieszkanie ładnie położone, w otoczeniu dużo zieleni, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej,
liczne sklepy i punkty usługowe, park. Blisko Biedronka, Kaufland, centrum handlowe
, apteka, szkoła podstawowa.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty może odbiegać od stanu faktycznego.

Szczegóły

Symbol oferty CNI-MS-868
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Okna PCV
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1971

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma

Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma
mieszkanie na sprzedaż

EMMK-MS-149

EMMKA NIERUCHOMOŚCI przedstawia Państwu mieszkanie do sprzedaży w Łodzi przy ul. JUDYMA.  Ulica Judyma usytuowana jest na  osiedlu Teofilów znajdujące się w zachodniej i południowo-zachodniej części Bałut. Mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 355,56 zł
cena 286 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Teofilów, Judyma

Łódź, Bałuty, Drukarska
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-856

REZERWACJA Mieszkanie z dużym potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Manufaktury, przy ulicy Drukarskiej. Osiedle zadbane, budynki odnowione, dużo zieleni. Blisko liczne sklepy osiedlowe, dobry dostęp do komunikacji miejskiej, niedaleko Rynek Bałucki, ...

Powierzchnia
48,57 m2
Cena za m2
6 156,06 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Drukarska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-964

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy funkcjonalność mieszkania oraz podniesie jego wartość rynkową. Na sprzedaż ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 225,00 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna

Łódź, Bałuty, Pojezierska / Olsztyńska /Hipoteczna, Hipoteczna
mieszkanie na sprzedaż

CNI-MS-861

              SPRZEDANE! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,48m2m, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku, w rejonie ulic Olsztyńskiej, Mackiewicza, Hipotecznej, na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi ( każdy po ok. 13-14m2),  oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie w standardzie podstawowym, raczej wymagające remontu. Okna: PCV; Media: wszystkie miejskie; Czynsz: ...

Powierzchnia
37,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 337,25 zł
cena 275 000